Studio z sercem | Studio graficzne & Branding

studio z sercem

STUDIO KREATYWNE

poznaj niewielkie
studio KOMUNIKACJI WIZUALNEJ

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować profesjonalny wizerunek dla Twojej marki. Odzyskaj czas na latte i pozwól, że zajmę się kreatywną stroną Twojego biznesu! Nie wiesz, od czego zacząć? Na początek zajrzyj do zakładki o studio, aby zobaczyć, jak wygląda proces projektowy oraz współpraca.

Studio z sercem, czyli...

Skąd taka nazwa? To pytanie pojawia się najczęściej! Gdybym mogła odpowiedzieć w jednym zdaniu, skąd taki pomysł, napisałabym, że jest to połączenie empatii z duszą artystyczną! Studio powstało z myślą, o połączeniu świadomej komunikacji z projektami, które są więcej, niż tylko projektami. Wierzę, że każdy z Nas otrzymał wyjątkowe talenty i nieustannie inspiruje mnie dążenie klientów studia z sercem, do przekraczania swoich granic!

PASJA

Projekty studia z sercem, to nie tylko projekty! To cudowne historie, które często wzruszają i motywują innych. To dlatego nigdy nie mówię, że ulotka to tylko ulotka, a logo to tylko logo!

EMPATIA

Wysoka wrażliwość towarzyszy mi odkąd pamiętam, toteż w studio z sercem dbam o każdy szczegół Naszej współpracy oraz bezpośredni kontakt. Doskonale rozumiem Twój stres związany z przekazywaniem projektów oraz formą kontaktu online, dlatego dokładam wszelkich starań, aby Nasza współpraca była dla Ciebie, jak najbardziej przyjemna i bezstresowa.

ELEGANCJA

Wierzę, że marka nie musi być wulgarna, przebojowa, dynamiczna, aby o niej mówiono. W studio z sercem dbam o szczegóły w taki sposób, aby sprawiały Ci radość i satysfakcję, w zgodzie z Twoim charakterem oraz Twojej marki. Spokojna marka może również odnieść sukces!

about brand

Moje "dlaczego"

Wierzę w moc estetycznego wizerunku, w tych bardzo dynamicznych czasach!

Pragnę pomóc Ci dotrzeć do Twoich wymarzonych klientów, bo zasługujesz na spełnienie!

Twoja marka, może odnieść sukces, nawet, gdy jest spokojna!

GŁÓWNA PROJEKTANTKA

KAROLINA POSTAWA
PROJEKTANTKA KOMUNIKACJI

Porzuciłam Administrację Publiczną, by spełniać się kreatywnie. Projektowanie graficzne jest ze mną od ponad 7 la tworzę oprawę wizualną dla marek, z całej Polski. Uwielbiam minimalizm, typograficzne formy oraz delikatne kształty. Uważam, że mniej znaczy więcej. Studio z sercem to moja perełka. To spełnienie moich marzeń!

Moim celem jest zadbanie o wizerunek dla Twojej marki. Zależy mi, by wszystkie realizacje były powodem do Twojej dumy. Twój sukces to moja największa satysfakcja!

studio kreatywne
relacje w biznesie
miłośniczka late, zwierząt oraz Polskich Gór!

ZAREZERWUJ TERMIN PROJEKTÓW ! NAPISZ!

Skorzystaj z formularza kontaktowego i stwórzmy niezapomniane projekty!

© Karolina Postawa Studio z sercem 2022 /  POLITYKA PRYWATNOŚCI / REGULAMIN

error: Copyright © by Studio z sercem - Karolina Postawa