Studio z sercem | Studio graficzne & Branding

Obrazy pełne serca i lekkości

Wrażliwość ukryta w detalach. Piękno, które zachwyca.

Kolekcja Rosa

A gdyby tak, pokochać swoją wrażliwość? A gdyby tak, docenić siebie? Kolekcja Rosa to droga. Poszukiwanie. Poznawanie. Z fascynacji do minimalistycznych form, zamkniętych w rzeźbie. Z miłości do prostoty, delikatności i elegancji. 

Rosa czyli...

Po prostu kwiat róży. Symbol wrażliwości, kobiecości i delikatności. Ciekawostką jest, że na drugie imię mam: Róża i nie bez powodu, pierwszą kolekcję nazwałam, w ten sposób.

Emocje w kolekcji rosa.

Długo czasu zajęło mi, aby pokochać swoją wrażliwość. Potrzebowałam czasu, aby zrozumieć, że nie jest ona kulą u mojej nogi, a darem. I wiesz? Tak naprawdę, tylko od Nas zależy, co z tym zrobimy i jak wykorzystamy tą cechę, w swoim życiu. Bo możemy zrobić naprawdę wiele pięknego, gdy tylko damy sobie przestrzeń na to, aby nie wstydzić się swojej wrażliwości, tylko czerpać z niej, to co najlepsze!

Detale...

Ręcznie wykonane rzeźby (formy) z gipsu, w odcieniach bieli oraz beżu, uwiecznione na malarskim płótnie, zamknięte w pięknej, drewnianej ramie.

Gdy cały świat mówi bądź przebojowa...

Ty pokochaj swoją wrażliwość i spokojną duszę!

Obrazy pełne serca!

Dzieło handmade

Niepowtarzalne, wykonane własnoręcznie, stworzone bez jakiejkolwiek próby. Pełne emocji, duszy oraz spokoju.

Starannie zapakowane

Zapakowane w bezpieczny sposób tak, aby nie uszkodzić żadnych elementów, ramy płótna oraz formy gipsowej.

Lekkie, delikatne

Nadające harmonii oraz spokoju wnętrzu. Delikatne rzeźby wprowadzają efekt premium, a obrazy… Są piękną propozycją na prezent.

Nazywam się Karolina Postawa i...

Jestem projektantką grafiki, z zamiłowaniem do sztuki i artyzmu. Prywatnie wielka fanka latte, natury oraz psiaków. Porzuciłam życie urzędnika, by spełniać się w roli Twórcy i… Kocham ten świat! Witaj w mojej przestrzeni wrażliwości! Mam nadzieję, że ta kolekcja przyniesie Ci mnóstwo spokoju oraz radości. Dodatkowo część z dochodu ze sprzedaży dzieł, przeznaczę na pomoc Schronisku dla zwierząt w Kiczarowie, które jak co roku wspieram, z pomocą mojej Społeczności Studia z sercem. 

Czy wiesz, że..?

Gips jest...

Wydobywany jest od ponad 4 000 lat! 

Słowo pochodzi...

Od greckiego gypsos, co oznacza „kredę”.

W Polsce najsłynniejsze..

Z gipsu są resztki murów katedry w Gnieźnie.

IMG20221109110007
IMG_20221029_153006

Wrażliwość ukryta w detalach.

Premiera Kolekcji:

To już dziś!

Zapraszam do kolekcji!

Obserwuj @studiozsercem po więcej informacji!