Studio z sercem | Studio graficzne & Branding

Opinie to najcudowniejsza nagroda!

Niezmiernie się cieszę, że trafiłam "w ręce" Pani Karoliny. We współpracy ciepła, wyrozumiała i cierpliwa. Do skutku pracowałyśmy wspólnie nad projektem Logo. Chociaż nie do końca nasze gusta się zgadzały. W tych różnicach fajnie się odnalazł projekt 🙂 Pełen troski profesjonalizm. Dziękuję!

Joanna Młynarczyk

@pracowniahigienypsychicznej

Karolina jest wspaniałą, sumienną oraz pełną empatii profesjonalistką. Dobrą duszą, która wkłada całe swoje serce w projekt. Jest nie tylko graficzką, ale przede wszystkim cudowną osobą. Zachwyciła mnie jej umiejętność słuchania potrzeb klienta. Od początku wiedziałam, że trafi w mój gust.

Iwona Wojtowicz

www.bajecznie.com.pl

Karolina jest niezwykle kreatywna, a jej pomysły co do mojej marki przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Dodam jeszcze, że Karolina to przemiła osoba, która bardzo uważnie słucha i na pierwszym planie stawia dobro i potrzeby swojego klienta. Chciałabym Ci podziękować za wszystko, jesteś najlepsza!

Klaudia Roszak

Klarosa Boutique

Karolina jest osobą pełną pasji, doskonale rozumie potrzeby klienta i uważnie słucha wszystkich potrzeb. To co jest dla mnie ważne w takiej współpracy to dbałość o detale - a Karolina dopracowała wszystko w najdrobniejszym szczególe.

Maja Bogdańska

www.nietylkoprojekt.pl / @nietylkoprojekt

Karolina jest przede wszystkim kreatywna, proaktywna, ma świetny warsztat pracy i przez cały czas trwania projektu czułam, że jest nastawiona na mój komfort i zadowolenie z ebooka.

Emila Głowacka

www.emilaglowacka.pl

Potrzebujesz spersonalizowanej
oferty? Napisz!

Chcesz poczytać coś lekkiego do przepysznej latte?

@2022 Studio z sercem. All Rights Reserved.

error: Copyright © by Studio z sercem - Karolina Postawa