Studio z sercem | Studio graficzne & branding

studio z sercem

STUDIO Z SERCEM

SKUTECZNY WIZERUNEK DLA TWOJEJ MARKI

aesthetic

STUDIO Z SERCEM

SKUTECZNY WIZERUNEK DLA TWOJEJ MARKI

aesthetic

• estd. 2019 •

Studio z sercem to kreatywne studio graficzne specjalizujące się w projektowaniu identyfikacji wizualnej, stron www oraz ilustracji.

Realizowane projekty są pełne minimalizmu, spokoju, nowoczesności oraz elementów roślinnych, abstrakcyjnych.

Oprócz tego, przedkładamy jakość ponad ilość, dlatego w każdy projekt wkładamy całe swoje serce.

SPRAWDŹ OFERTE PEŁNĄ SERCA

Logo & Identyfikacja

Profesjonalne logo, spójna identyfikacja – to tylko kilka propozycji dla Twojej marki, aby zbudować silną markę. Projekty dostosowane do wszystkich urządzeń, jak i również papeterii firmowej to wisienka na torcie, która doda charakteru Twojej marce.

Strony www & sklepy

Spersonalizowane strony internetowe oraz sklepy, w pełni responsywne i piękne. Dzięki zakupom online, zyskasz więcej klientów, a piękna strona – zaprezentuje Twój profesjonalny wizerunek wśród odbiorców!

strony internetowe
Branding & Wizerunek

Pakiet dedykowany dla marek, które rozpoczynają swój biznes w sieci, jak i lokalnie. Uporządkujemy Twoją misję, strategię oraz wartości, które będą w zgodzie z Twoim biznesem. Przekażemy plany i kampanie, materiały do pracy nad marką – z Nami “nie zginiesz”.

branding
Grafika reklamowa & Ilustracje

Estetyczne ilustracje, a także grafiki reklamowe – dopasowane do druku, to must have dla Twojej firmy! Przyciągnij wzrok klientów i zatrzymaj ich na dłużej! Stworzymy dopasowaną kolekcję dla Twoich produktów i zadbamy o ciekawe dla oka ilustracje.

grafika

Poznaj główną projektantkę studia...

Witaj! Nazywam się Karolina, a to moje kreatywne studio – studio z sercem. Dbam o estetyczny wizerunek marek. Realizuje usługi druku oraz dbam o to, aby projekty były w pełni zgodne z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ponieważ pragnę, aby moi klienci mieli w 100% oryginalne projekty. W realizowane projekty wkładam całe swoje serce. Nie korzystam z gotowych grafik, a jeśli takowe mają miejsce w moich realizacjach – dbam o poprawność użycia licencji. Od ponad roku ilustruje również minimalistyczne, pełne serca motywy i grafiki. Swoją wiedzę aktualizuję na kursach graficznych oraz studiach podyplomowych. 

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, psiarą i kocham kawę! Z wielką radością pomogę Ci odświeżyć Twoje materiały graficzne lub stworzyć nowe. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Studio z sercem (1)

Poznaj główną projektantkę studia...

Witaj! Nazywam się Karolina Postawa, a to moje kreatywne studio – studio z sercem. Dbam o estetyczny wizerunek marek. Realizuje usługi druku oraz dbam o to, aby projekty były w pełni zgodne z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ponieważ pragnę, aby moi klienci mieli w 100% oryginalne projekty. W realizowane projekty wkładam całe swoje serce. Nie korzystam z gotowych grafik, a jeśli takowe mają miejsce w moich realizacjach – dbam o poprawność użycia licencji. Od ponad roku ilustruje również minimalistyczne, pełne serca motywy i grafiki. Swoją wiedzę aktualizuję na kursach graficznych oraz studiach podyplomowych. 

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, psiarą i kocham kawę! Z wielką radością pomogę Ci odświeżyć Twoje materiały graficzne lub stworzyć nowe. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Studio z sercem (1)

PORTFOLIO

Odkryj przepiękne historie marek i
Nasze realizacje projektów

twoj stolik
logo

Zaufali nam:

"Długo szukałam grafika, który zaprojektuje logo dla mojej firmy - logo w którym się zakocham od pierwszego wejrzenia. I stało się! Można mieć bardzo rozwinięte umiejętności graficzne i być kreatywnym jak mało kto ale jeśli nie słucha się klienta i nie stara się sprostać jego oczekiwaniom no to efekt będzie marny. Cały czas nie mogę wyjść z podziwu jak Pani Karolina starając się dowiedzieć coś więcej o mojej marce, zadawała takie pytania, że sama musiałam zastanowić się nad odpowiedzią co ja właściwie chcę. Właśnie dzięki wnikliwej analizie czym zajmuje się moja firma, jakie ma wartości i przede wszystkim poznaniu mojej osoby, powstały przepiękne projekty!

Katarzyna Jankowska www.dylematyiherbaty.pl

"Zleciłam Karolinie przygotowanie graficzne i skład dla mojego ebooka dla młodzieży. Jestem zachwycona naszą współpracą, a dodam, że na z racji zawodu marketingowca współpracowałam już z nie jednym grafikiem. Karolina jest przede wszystkim kreatywna, proaktywna, ma świetny warsztat pracy i przez cały czas trwania projektu czułam, że jest nastawiona na mój komfort i zadowolenie z ebooka."

Emila Głowacka www.emilagłowacka.pl

Od początku bardzo sobie cenię współpracę z Grafiką z Sercem. Wszystkie elementy współpracy zostały szczegółowo omówione, mogłam w każdej chwili zwrócić się z wątpliwościami, a wszystkie moje uwagi były uwzględnione. Cieszę się, że w końcu trafiłam na osobę, która uwzględniała we wszystkich projektach moją estetykę i wiadomość jaką chciałam przekazać swoją marką.

Wirginia Kłosińska www.lawendowy-las.pl

  KONTAKT

  Skontaktuj się! 

  kontakt@studiozsercem.pl lub przy pomocy formularza kontaktowego.

  PORTFOLIO

  CENNIK

  OFERTA 2022

  KONTAKT

  CASE STUDY

  Copyright © Studio z sercem 2019-2022. All Rights Reserved.

  POLITYKA PRYWATNOŚCI | COOKIES

  PORTFOLIO

  CENNIK

  OFERTA 2022

  KONTAKT

  CASE STUDY

  SKONTAKTUJ SIĘ!

  kontakt@studiozsercem.pl

  grafikazsercem@gmail.com

  POLITYKA PRYWATNOŚCI | COOKIES

  Copyright © Studio z sercem 2019-2022. 

  All Rights Reserved.

  Karolina Postawa, Studio z sercem

  NIP: 8542438240

  POLSKA / POLAND