Studio z sercem | Studio graficzne & branding

studio z sercem

Studio kreatywne z sercem -

piękny wizerunek dla Twojej marki!

Studio z sercem to kreatywne studio graficzne specjalizujące się w projektowaniu identyfikacji wizualnej, logo oraz projektowaniu stron www. 

Realizowane projekty są pełne minimalizmu, nowoczesności oraz botaniki.

Zapraszamy również na profil @boutiquezsercem, gdzie czeka Cię mnóstwo pięknych kolekcji graficznych, dedykowanych dla małych biznesów.

Jeśli cenisz sobie stonowane kolory, elegancję oraz elementy natury – zarezerwuj termin współpracy!

Zapoznaj się z ofertą
pełną serca

Branding & Wizerunek

Twoja marka plącze się bez celu? Brakuje Ci skutecznej strategii? Ta oferta dedykowana jest dla wszystkich tych, którzy potrzebują uporządkować misję, cele oraz wartości dla swojej marki. 

Strony www & sklepy

Profesjonalne, responsywne strony internetowe, wygodne w obsłudze – pozwolą Ci zaprezentować Twoje piękne produkty oraz usługi! Stwórzmy razem niepowtarzalne strony wizerunkowe! Gotowa?

Logo & Identyfikacja marki

Dzięki spójnej identyfikacji oraz profesjonalnemu logo, zbudujesz mocny wizerunek w sieci i nie tylko! Zaczniesz realizować swoje marzenia oraz cele biznesowe i w końcu.. Odetchniesz przy ulubionej latte! 

Ilustracje & grafiki reklamowe

Spersonalizowane, pełne serca ilustracje to klucz do budowania wizerunku w mediach społecznościowych. Pozwól, że stworzę dla Ciebie wymarzone grafiki oraz projekty pełne botaniki, ciepła oraz twórczej wrażliwości.

Bez tytułu (800 x 800 px)

Wierzę w piękny design! Dzięki moim usługom, w końcu odetchniesz przy ulubionej latte.

Nazywam się Karolina Postawa, a to moje graficzne studio – studio z sercem. Dbam o estetyczny i profesjonalny wizerunek małych marek. Realizuje usługi druku oraz dbam o to, aby projekty były w pełni zgodne z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszystkie moje realizacje oraz projekty są wykonywane w 100% samodzielnie, nie korzystam z gotowych grafik. Od ponad roku ilustruje również minimalistyczne, pełne serca motywy i grafiki. Swoją wiedzę aktualizuję na kursach graficznych oraz studiach podyplomowych. 

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, psiarą i kocham kawę! Z wielką radością pomogę Ci odświeżyć Twoje materiały graficzne lub stworzyć nowe. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nazywam się Karolina Postawa, a to moje graficzne studio – studio z sercem. Dbam o estetyczny i profesjonalny wizerunek marek. Realizuje usługi druku oraz dbam o to, aby projekty były w pełni zgodne z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wszystkie moje realizacje oraz projekty są wykonywane w 100% samodzielnie, nie korzystam z gotowych grafik. Od ponad roku ilustruje również minimalistyczne, pełne serca motywy i grafiki. Swoją wiedzę aktualizuję na kursach graficznych oraz studiach podyplomowych. 

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, psiarą i kocham kawę! Z wielką radością pomogę Ci odświeżyć Twoje materiały graficzne lub stworzyć nowe. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Studio z sercem (1)

PORTFOLIO

Poznaj przepiękne historie marek i Nasze realizacje projektów

joanna ptak fotografia
bajecznie

"Zleciłam Karolinie przygotowanie graficzne i skład dla mojego ebooka dla młodzieży. Jestem zachwycona naszą współpracą, a dodam, że na z racji zawodu marketingowca współpracowałam już z nie jednym grafikiem. Karolina jest przede wszystkim kreatywna, proaktywna, ma świetny warsztat pracy i przez cały czas trwania projektu czułam, że jest nastawiona na mój komfort i zadowolenie z ebooka."

Emila Głowacka www.emilagłowacka.pl

Od początku bardzo sobie cenię współpracę z Grafiką z Sercem. Wszystkie elementy współpracy zostały szczegółowo omówione, mogłam w każdej chwili zwrócić się z wątpliwościami, a wszystkie moje uwagi były uwzględnione. Cieszę się, że w końcu trafiłam na osobę, która uwzględniała we wszystkich projektach moją estetykę i wiadomość jaką chciałam przekazać swoją marką.

Wirginia Kłosińska www.lawendowy-las.pl

  Porozmawiajmy o Twojej marce! Napisz!

  PORTFOLIO

  CENNIK

  OFERTA 2022

  KONTAKT

  CASE STUDY

  SKONTAKTUJ SIĘ!

  kontakt@studiozsercem.pl

  pon – pt 9 – 17

  Copyright © Studio z sercem 2019-2022. All Rights Reserved.

  POLITYKA PRYWATNOŚCI | COOKIES

  PORTFOLIO

  OFERTA 2022

  CENNIK

  KONTAKT

  POLITYKA PRYWATNOŚCI

  SKONTAKTUJ SIĘ!

  kontakt@studiozsercem.pl

  pon – pt 9 – 17