Studio z sercem | Studio graficzne & branding

studio z sercem

Projekty wypełnione sercem...

Dzięki, którym zaczniesz realizować biznesowe cele i znajdziesz czas na… Ulubioną latte!

Studio z sercem to kreatywne studio specjalizujące się w projektowaniu identyfikacji wizualnej, stron www oraz ilustracji.

Realizowane projekty są pełne minimalizmu, spokoju, nowoczesności oraz elementów roślinnych, abstrakcyjnych.

Oprócz tego, przedkładam jakość ponad ilość, dlatego w każdy projekt wkładam całe swoje serce.

• estd. 2019 •

OFERTA STUDIA

01

Branding & Wizerunek

Pakiet dedykowany dla marek, które rozpoczynają swój biznes w sieci, jak i lokalnie. Uporządkujemy Twoją misję, strategię oraz wartości, które będą w zgodzie z Twoim biznesem!

02

Identyfikacja & logo

Przemyślana szata graficzna, spójna identyfikacja – to tylko kilka z propozycji dla Twojej marki! Dzięki estetycznej odsłonie, zyskasz wizerunek profesjonalisty oraz odkryjesz moc papeterii firmowej.

03

Web design

Strony internetowe, sklepy online oraz portfolio dla Twórców, w pełni responsywne i piękne. Boisz się, że lokalnie nie dasz rady? Chcesz dotrzeć, do większej liczby odbiorców? Zapraszam do oferty!

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ
KONSULTACJI!

www.studiozsercem.pl/KONTAKT

Nie ma brzydkich marek -
są tylko niedopasowane szablony!

PORTFOLIO

WYBRANE PROJEKTY

studio kreatywne

KLAROSA BOUTIQUE

logo

BAJECZNIE

JOANNA PTAK FOTOGRAFIA

Witaj! Nazywam się Karolina Postawa...

branding z sercem

A to moje kreatywne studio – studio z sercem. Dbam o estetyczny wizerunek marek. oraz świadczę usługi premium dla marek. Koordynuje usługi druku oraz dbam o to, aby projekty były w pełni zgodne z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ponieważ pragnę, aby moi klienci mieli w 100% oryginalne projekty. W realizowane projekty wkładam całe swoje serce. Od ponad dwóch lat ilustruje minimalistyczne, pełne serca motywy i grafiki. Swoją wiedzę aktualizuję na kursach graficznych oraz studiach podyplomowych. 

Czy jesteś gotowa, aby wyróżnić się z tłumu i przenieść swój biznes na wyższy poziom? Pragniesz tożsamości marki, która w pełni odzwierciedla Twoje wartości i podstawową esencję? W takim razie zapraszam do współpracy!

A prywatnie? Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, psiarą i kocham kawę! Uwielbiam sztukę, kontakt z naturą oraz fotografię. Chcesz dowiedzieć się więcej?

 

“Zleciłam Karolinie przygotowanie graficzne i skład dla mojego ebooka dla młodzieży. Jestem zachwycona naszą współpracą, a dodam, że na z racji zawodu marketingowca współpracowałam już z nie jednym grafikiem. Karolina jest przede wszystkim kreatywna, proaktywna, ma świetny warsztat pracy i przez cały czas trwania projektu czułam, że jest nastawiona na mój komfort i zadowolenie z ebooka.”

- Emila Głowacka / www.emilagłowacka.pl

Cały czas nie mogę wyjść z podziwu, jak Pani Karolina starając się dowiedzieć coś więcej o mojej marce, zadawała takie pytania, że sama musiałam zastanowić się nad odpowiedzią co ja właściwie chcę. Właśnie dzięki wnikliwej analizie czym zajmuje się moja firma, jakie ma wartości i przede wszystkim poznaniu mojej osoby, powstały przepiękne projekty!”

- Katarzyna Jankowska / www.dylematyiherbaty.pl

“Od początku bardzo sobie cenię współpracę z Grafiką z Sercem. Wszystkie elementy współpracy zostały szczegółowo omówione, mogłam w każdej chwili zwrócić się z wątpliwościami, a wszystkie moje uwagi były uwzględnione. Cieszę się, że w końcu trafiłam na osobę, która uwzględniała we wszystkich projektach moją estetykę i wiadomość jaką chciałam przekazać swoją marką.”

- Wirginia Kłosińska / www.lawendowy-las.pl

1
01

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY!

Możesz również napisać bezpośrednio na maila: kontakt@studiozsercem.pl

Czas oczekiwania na odpowiedź: 1 dzień roboczy.

Leave this field blank

Copyright © Studio z sercem 2019-2022. 

All Rights Reserved.

Karolina Postawa, Studio z sercem

NIP: 8542438240

POLSKA / POLAND