Studio z sercem | Studio graficzne & branding

studio z sercemODKRYJ MOC ESTETYCZNEGO
wizeruKU dla Ciebie i Twojej marki

Oferuje pełen zakres usług projektowania graficznego. Projektuje w pełni responsywne strony internetowe oraz sklepy. Zajmuje się oprawą wizualną mediów społecznościowych. Nie wiesz, co wybrać dla swojej marki? Spokojnie!

Wykorzystaj moc designu marki!
Zaprezentuj profesjonalny look i...

Rozwiń skrzydła w Internecie, prezentując estetyczny, spójny wizerunek dla Twojej marki! 

Zyskaj czas na przyjemności i skorzystaj z mojego 6 letniego doświadczenia graficznego!

Zbuduj dochodowy biznes, oparty na mocnych filarach i pięknej oprawie graficznej!


pakiet identyfikacja + logo

Zbuduj silną markę od podstaw! W studio z sercem zadbam o strategię, wizerunek i elementy graficzne dla Twojej marki. 

Jeśli zaczynasz dopiero przygodę z biznesem, to ten pakiet jest idealny dla Ciebie! Oprócz tego, idealnie pasuje dla klientów indywidualnych, nie posiadających biznesu. Chcesz poznać szczegóły oferty? W takim razie zapraszam!


PAKIET WEB DESIGN

Zaprezentuj swoje produkty w Internecie! Skorzystaj z gotowych rozwiązań, dedykowanych dla marek, które dzięki narzędziom i technikom online, pozwolą zbudować dochodowy biznes!

Pakiet web design to oferta dedykowana wszystkim tym, którzy potrzebują przenieść swoje działania do sieci: zaprezentować markę, uruchomić sklep internetowy czy też prowadzić system rezerwacji na stronie. Sprawdź szczegóły pakietu i pozwól, aby klienci odnaleźli Twój biznes!


GRAFIKA & ILUSTRACJA

Papeteria to nie przeżytek! Zachwyć swoich klientów przemyślaną grafiką reklamową lub ilustracją. 

Zacznij sprzedawać swoje e-booki i pokochaj dochód pasywny dla swojej marki!


Poznaj etapy współpracy

Sprawdź, w jaki sposób wygląda ze mną współpraca i od czego zaczniemy...

SPOTKANIE / WYWIAD

Na początek opowiesz mi coś o sobie i swojej marce 🙂 Bardzo lubię poznawać historię moich klientów i czym inspirowali się, podczas tworzenia własnego biznesu.

PRZEKAZANIE BRIEFU

Nie zabraknie pytań o Ciebie i Twoją markę, ale hej! To nie jest sprawdzian! W dokumencie (brief) nie musisz stosować fachowego słownictwa!

DOKUMENTACJA, TERMINY

Gdy zaakceptujesz wybierany pakiet, wtedy dopełnimy formalności: wybierzemy dogodny termin, ustalimy warunki współpracy i formę umowy / faktury. Easy!

ETAP PROJEKTOWANIA

Etap projektowania to czas, kiedy dzieją się cuda! Zazwyczaj trwa od 2 do nawet 4 tygodni! W między czasie otrzymujesz szkice i feedback o postępach prac.

ETAP FINALIZACJI

Gdy mamy wszystko, wtedy uzupełniamy pliki, przekazujemy sobie najważniejsze dokumenty i nasze odczucia ws. projektów/współpracy.

HAPPY TIME! CZAS NA LATTE!

I otwieramy szampana! Po wpłacie drugiej transzy za projekty, przekazuje Ci finalne pliki i cały dostęp do projektów oraz niezbędne informacje / dokumenty.

ZOBACZ OPINIE MOICH KLIENTÓW!

"Karolina jest wspaniałą, sumienną oraz pełną empatii profesjonalistką. Dobrą duszą, która wkłada całe swoje serce w projekt. Jest nie tylko graficzką, ale przede wszystkim cudowną osobą. Zachwyciła mnie jej umiejętność słuchania potrzeb klienta. Od początku wiedziałam, że trafi w mój gust."
marka osobista
Iwona Wojtowicz
www.bajecznie.com.pl
"Jestem zachwycona naszą współpracą, a dodam, że na z racji zawodu marketingowca współpracowałam już z nie jednym grafikiem. Karolina jest przede wszystkim kreatywna, proaktywna, ma świetny warsztat pracy i przez cały czas trwania projektu czułam, że jest nastawiona na mój komfort i zadowolenie z ebooka."
emila głowacka
Emila Głowacka
www.emilaglowacka.pl
"Karolina jest niezwykle kreatywna, a jej pomysły co do mojej marki przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Dodam jeszcze, że Karolina to przemiła osoba, która bardzo uważnie słucha i na pierwszym planie stawia dobro i potrzeby swojego klienta. Chciałabym Ci podziękować za wszystko, jesteś najlepsza!
studio kreatywne
Klaudia
Klarosa Boutique
Projektuje prosto z serca!

Sprawdź moje najnowsze realizacje oraz projekty, które miałam przyjemność stworzyć!

marka osobista
witaj! Z TEJ STRONY KAROLINA POSTAWA...

Jestem projektantką grafiki i internetową twórczynią. Od 7 lat zajmuję się projektowaniem graficznym, zdobywając doświadczenie w Marketingu oraz Administracji Publicznej.

Tworzę projekty graficzne dla klientów biznesowych, jak i również indywidualnych. Mój styl wyróżnia minimalizm oraz botaniczność. Uwielbiam przeplatać las do projektów! Na moim profilu Instagram @studiozsercem uczę, jak być świadomą marką oraz trzymać się własnych zasad w biznesie. Prywatnie uwielbiam kawę, zwłaszcza latte 🙂  czas z naturą oraz zwierzęta – szczególnie mojego psa asystenta do zadań specjalnych! 

Pakiet web design to oferta dedykowana wszystkim tym, którzy potrzebują przenieść swoje działania do sieci: zaprezentować markę, uruchomić sklep internetowy czy też prowadzić system rezerwacji na stronie. Sprawdź szczegóły pakietu i pozwól, aby klienci odnaleźli Twój biznes!

marka osobista

Czy oferta studia jest dla Ciebie?

Sprawdź, czy moja oferta jest dla Ciebie i przekonaj się, dlaczego warto już dziś, zadbać o profesjonalny wizerunek dla Twojej marki!

Twoja marka PRZED

Twoja marka PO

WSPÓŁPRACUJMY!

Już nie mogę doczekać się Naszej współpracy i wspólnych projektów!

Leave this field blank
web design

Copyright © Studio z sercem 2019-2022. 

All Rights Reserved.

Karolina Postawa, Studio z sercem

Zachodniopomorskie

NIP: 8542438240 REGON: 521631013

POLSKA / POLAND